ledfashion.sk

T-LED DimLED SMART Prijímač ZIGBEE 5-kanálový 069061

Tento zľavnený produkt T-LED DimLED SMART Prijímač ZIGBEE 5-kanálový 069061 od nášho popredného výrobcu T-LED máte možnosť nájsť online trvalo výhodne! Iba teraz za 33,02 EUR.
EAN: 8596558000408
T-LED DimLED SMART Prijímač ZIGBEE
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
33,02 EUR

Popis produktu

Chytrý rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre LED produkty podporujúce štandard ZigBee 3.0 (Philips HUE, IKEA TRADFRI a ďalšie). Prijímač môže byť ukrytý (za stenou, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Prijímač dimLED ZIGBEE PR 2K má 5 výstupov a je možné ním ovládať:

  • Jednofarebné LED osvetlenie
  • CCT LED osvetlenie
  • RGB osvetlenie
  • RGBW osvetlenie
  • RGB + CCT osvetlenie

Prijímač je kompatibilný so všetkými ovládačmi rady dimLED. Pre správne fungovanie cez aplikáciu SMART LIFE je nutné zakúpiť dimLED Zigbee bránu. Ak napríklad vlastníte Philips Hue Bridge, tento prijímač je možné napárovať už do Vami používanej aplikácie Philips Hue a použiť LED pásky RGB, RGBW alebo RGBCCT z našej ponuky, kde máte na výber väčší počet modelov LED pásikov. Vždy každopádne odporúčame ponechať si balenie av prípade nespokojnosti alebo nekompatibility s iným Vašim systémom je možné do 14 dní tovar vrátiť. Prijímač má svorkovnicu na pripojenie tlačidla, ktorým je možné prijímač manuálne ovládať.

Osvetlenie týmto prijímačom môžete teda zároveň ovládať:

  • Telefónom alebo tabletom cez aplikáciu SMART LIFE, prípadne Philips Hue pri použití Philips Hue Bridge
  • Ovládačom radu dimLED

Výhody ZigBee:

  • Zigbee sieť umožňuje mať v jednej sieti rádovo viacej zariadení oproti klasickej WiFi sieti. Pri ZigBee sieti sa teoreticky možno pohybovať v tisícoch kusoch zariadení, pri WiFi sieti v nižších desiatkach zariadení.
  • Pracuje na inej komunikačnej frekvencie ako klasická WiFi, čím môže dochádzok k menšiemu zarušeniu
  • Nebatériová Zigbee predlžujú dosah Zigbee siete a tvoria tzv. mesh sieť, kedy jednotlivé zariadenia nemusia byť v priamom dosahu Zigbee brány (hubu)

 

Na ovládanie viacerých okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu dimLED a tak ovládať z niekoľkých miest.

V prípade prerušenia a potom opätovného pripojenia napájania (napríklad prerušením napájania zdroja) má tento prijímač pamäť nastavenia intenzity (intenzita osvetlenia sa vráti na naposledy nastavenú).

Ďalšie parametre: Rozmery 114 x 38 x 20mm. Vstupné napätie DC 12-36V. Dosah až 30m. Prenosová frekvencia ZigBee 3.0 + RF 2,4GHz. Počet ovládačov Je možné spárovať max. 10ks na 1 prijímač. Prúdové zaťaženie 5x3A (12V 180W, 24V 360W). Kompatibilné aplikácie SMART LIFE, Tuya, Amazon Alexa, Google Assistant. Pamäť posledného nastavenia po odpojení napájania ÁNO. . . . . . . . . . . . .