ledfashion.sk

T-LED Nástenný triakový stmievač dimLED pre LED svietidlá 230V 069302

Tento žiadaný produkt T-LED Nástenný triakový stmievač dimLED pre LED svietidlá 230V 069302 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou T-LED máte možnosť nájsť na našich stránkach teraz práve za skvelú cenu! V súčasnosti za cenu 26,86 EUR.
EAN: 1100687984118
T-LED DimLED nástenný otočný triakový stmievač plast
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
26,86 EUR

Popis produktu

Nástenný triakový LED stmievač dimLED kombinuje vlastnosti prijímača a ovládače. S jedným ovládačom možno ovládať 1 okruh, ktorý sa môže skladať aj z niekoľkých prijímačov na viacerých miestach. Zároveň je možné priamo na výstup stmievače pripojiť LED osvetlenie a ovládač použiť aj ako prijímač. Ovládačom možno teda ovládať aj iné rady prijímačov dimLED a zároveň k nemu možno spárovať iné modely ovládačov tejto modelovej rady

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmení.

Ovládanie prebieha na koliesku ovládača. Otáčanie kolieska dochádza k nastavovaniu intenzity svetla. Stlačením kolieska dôjde k vypnutie / zapnutie osvetlenia. Pridržaním kolieska taktiež plynule regulujete intenzitu.

Stmievač je elektronický 0-100%, pripojené stmievateľné svetelné zdroje väčšinou nie sú konštruované 0-100%, takže pri nastavení stmievača na 0% či veľmi málo, sa môže stať, že po vypnutí stmievače v tejto hodnote a opätovnom zapnutí nedôjde k vybudenie zdroje a je nutné na stmievačmi pridať hodnotu jasu pre rozsvietenie. Riešenie je nájsť na svetle polohu, kam na minimum stmievať pred vypnutím.

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30 – 50cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr .: (kovových konštrukcií, napätie 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.).

Ďalšie parametre: Rozmery 86 x 86 x 48,5 mm (možno namontovať do štandardnej EU krabice). Vstupné napätie AC 230V. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Dosiah 30m. Počet zón 1 samostatná. Počet ovládačov až 10 externých ovládačov. Počet prijímačov neobmedzene. Pracovná frekvencia 2kHz. Prúdové zaťaženie 1A (240W při AC 240V). . . . . . . . . . . .