ledfashion.sk

T-LED SMART Magnetický senzor pre dvere a okná ZIGBEE 068507

Obľúbený a kvalitný produkt T-LED SMART Magnetický senzor pre dvere a okná ZIGBEE 068507 od značky so skvelou reputáciou T-LED pohodlne získate momentálne na webe za priaznivú cenu. Ponuky už od 11,57 EUR.
EAN: 8596558003638
T-LED SMART Magnetický senzor pre dvere
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
11,57 EUR

Popis produktu

Zigbee magnetický senzor pre dvere a okná môže slúžiť ako bezdrôtová ochrana Vášho domova, ale aj na ďalšie účely vo Vašej automatizácii. Dverný senzor je zložený z dvoch častí, a to je samotný senzor a magnet. Vďaka jednoduchej inštalácii (možno nalepiť pomocou pásky alebo použiť skrutky) a napájanie batérií CR2032 je tento senzor skvelým pomocníkom pre monitorovanie stavu dverí a okien. Stačí umiestniť prvú časť senzora na rám dverí alebo okna a druhú časť na samotné dvere či okno. Pri otvorení sa magnet od senzora vzdiali, čo zaznamenáva senzor a okamžite informuje Vašu aplikáciu.

Vďaka tomu budete vždy v obraze o tom, či sú vaše dvere a okná zatvorené alebo otvorené. Okrem základného upozornenia však tento senzor ponúka ešte viac možností. Vytvorte si vlastné scény a automatizácie – napríklad nechajte zapnúť svetlo pri otvorení dverí, alebo spustite iné zariadenia podľa Vašich potrieb. S týmto magnetickým senzorom od Zigbee máte plnú kontrolu nad bezpečnosťou a pohodlím vášho domova, a to priamo z vášho mobilného zariadenia.

Pre správne fungovanie cez aplikáciu SMART LIFE je nutné zakúpiť našu dimLED Zigbee bránu alebo ktorýkoľvek húb, ktorý podporuje štandard ZigBee 3.0. Tento senzor nepodporuje fungovanie s Philips Hue.

Vždy každopádne odporúčame ponechať si balenie av prípade nespokojnosti alebo nekompatibility s iným Vašim systémom je možné do 14 dní tovar vrátiť. Prijímač má svorkovnicu pre vypínače, ktorým je možné prijímač manuálne ovládať.

Obsah balenia: senzor, magnet, obojstranná lepiaca páska 3M, batéria CR2032

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Materiál plast. Napájanie batérie (1× CR2032). Prenosová frekvencia ZigBee 3.0. Kompatibilné aplikácie SMART LIFE, Tuya, Amazon Alexa, Google Assistant. Rozmery magnetu 35 x 11 x 23mm. Rozmery senzora 55 x 25 x 13mm. . . . . . . . . . . . . .