TECNOLUMEN Flad stolná lampa LED, čierna

Puristická dizajnérska stolná lampa LED Flad z hliníka Stolná lampa LED navrhnutá Oliverom Niewiadomskim je so svojím chladným a zdržanlivým dizajnom... viac informácií »
TECNOLUMEN Flad stolná lampa LED
Značka: TECNOLUMEN
519,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Puristická dizajnérska stolná lampa LED Flad z hliníka Stolná lampa LED navrhnutá Oliverom Niewiadomskim je so svojím chladným a zdržanlivým dizajnom...

Puristická dizajnérska stolná lampa LED Flad z hliníka Stolná lampa LED navrhnutá Oliverom Niewiadomskim je so svojím chladným a zdržanlivým dizajnom stelesnením moderného dizajnu a je zvláštnym pútavým prvkom na stole štýlovo zariadenej pracovne. Za zmienku stojí mimoriadne plochá konštrukcia dizajnérskej stolnej lampy LED vyrobenej z masívneho hliníka. Integrovaná LED žiarovka vytvára len so 7 W svetelný tok 500 lúmenov a svieti teplým bielym svetlom (2 700 kelvinov). Spoločnosť TECNOLUMEN – program so srdcom Spoločnosť TECNOLUMEN je založená výlučne na štýle Bauhaus: Stolná lampa Wagenfeld bola v roku 1979 ich prvým produktom. Okrem modelov Wilhelma Wagenfelda integruje spoločnosť TECNOLUMEN do svojho programu aj ďalšie klasiky dizajnu vysokej školy Bauhaus, od Marianne Brandtovej až po návrhy ďalších dizajnérov, ako je Walter Schnepel. Aj štýl Art Déco a De Stijl tvoria program výrobcu. Kvalitný a lacný kus TECNOLUMEN Flad stolná lampa dostanete jednoducho tu na stránkach zaradený v sekcii stolové lampy! Teraz si môžete zaobstarať ešte iné produkty z tejto známej rubriky za super cenu! Významný výrobca TECNOLUMEN dlhodobo predáva prvotriedny sortiment Presvedčte sa.

Veľmi žiadaný kus TECNOLUMEN Flad stolná lampa LED, čierna od obľúbenej značky TECNOLUMEN je k dispozícii práve za akčnú cenu! V súčasnosti za 519,90 EUR.