Textilná závesná lampa Lecio, ovál 100 cm čierna

Tento výnimočný kus Textilná závesná lampa Lecio, ovál 100 cm čierna ide nakúpiť teraz na webe v kategórii závesné svietidlá! Mrknite na ... viac informácií »
Textilná závesná lampa Lecio
Značka: EGLO
169,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento výnimočný kus Textilná závesná lampa Lecio, ovál 100 cm čierna ide nakúpiť teraz na webe v kategórii závesné svietidlá! Mrknite na ...

Tento výnimočný kus Textilná závesná lampa Lecio, ovál 100 cm čierna ide nakúpiť teraz na webe v kategórii závesné svietidlá! Mrknite na parádne výrobky v spomínanej rubrike jednoducho online. Náš sortiment je široký, máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od značky EGLO. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca EGLO vyrába vysoko kvalitný sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Elegantné závesné svietidlo Lecio s textilným tienidlom Závesné svietidlo Lecio na seba pritiahne pozornosť v každej miestnosti. Oválne textilné tienidlo je zvonka čierne a znútra zlaté. V kombinácii s dvoma žiarovkami dokáže šarmantne osvetliť každú miestnosť. Závesný systém má dĺžku 110 cm. Vhodné pre LED alebo energeticky úsporné žiarovky so závitom typu E27.

Kvalitný a obľúbený kus Textilná závesná lampa Lecio, ovál 100 cm čierna od známeho popredného výrobcu EGLO jednoducho nájdete tady teraz skutočne lacno. Teraz zaobstaráte len za 169,90 EUR.