&Tradition Bellevue AJ9 nástenné biele/mosadz

Nástenné svietidlo Bellevue AJ9 s káblom a vypínačom Nástenné svietidlo Bellevue s husím krkom navrhol v roku 1929 Dán Arne Jacobsen. Skutočnosť,... viac informácií »
&Tradition Bellevue AJ9 nástenné
Značka: &Tradition
319,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Bellevue AJ9 s káblom a vypínačom Nástenné svietidlo Bellevue s husím krkom navrhol v roku 1929 Dán Arne Jacobsen. Skutočnosť,...

Nástenné svietidlo Bellevue AJ9 s káblom a vypínačom Nástenné svietidlo Bellevue s husím krkom navrhol v roku 1929 Dán Arne Jacobsen. Skutočnosť, že je dodnes veľmi populárna a stále sa vyrába, ukazuje, že ide o skutočnú klasiku. K tomu samozrejme výrazne prispel ich nadčasový dizajn. Jacobsen je považovaný za jedného z najväčších predstaviteľov dánskej moderny a minimalizmu. Tento minimalizmus stelesňuje aj nástenné svetlo Bellevue. Okrem svojej jednoduchosti ho definuje aj funkčnosť: husí krk umožňuje tienidlo na lampu otáčať a ohýbať do všetkých strán. 45-stupňový výrez obrazovky zaručuje, že nie ste vždy oslnení. Okrem toho má lampa dvojmetrové napájacie vedenie (potiahnuté textíliou) a vypínač na nástennom držiaku. Dánska spoločnosť &Tradition má vo svojom sortimente ako klasické svietidlá, tak aj nové dizajny. Dôležitou charakteristikou všetkých výrobkov je ich nadčasovosť.
Tento akčný produkt &Tradition Bellevue AJ9 nástenné biele/mosadz môžete dostať práve na našich stránkach v populárnej sekcii nástenné svietidlá! Nájdite si zľavnené produkty z tejto sekcie za úplne najnižšiu cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca &Tradition svojim zákazníkom dodáva špičkový sortiment Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov značky &Tradition. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento lacný tovar &Tradition Bellevue AJ9 nástenné biele/mosadz od spoločnosti so zárukou kvality &Tradition pohodlne zoženiete práve teraz na našej webovej stránke naozaj výhodne! Ceny od 319,90 EUR.