&Tradition Flowerpot VP1 závesná 23 sivá-béžová

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -... viac informácií »
&Tradition Flowerpot VP1 závesná
Značka: &Tradition
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -...

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá – veľké a malé – tak, aby dokonale usmerňovali svetlo – žiadne oslnenie a napriek tomu najlepšie rozloženie svetla v oblasti pod svietidlom. K príjemnému okrúhlemu tvaru sa pripája monochromatická farebná škála. Výsledkom oboch je ikonická žiarovka, ktorú navrhol Verner Panton v roku 1968, ale stále vyzerá moderne – skutočná klasická žiarovka. Dánsky architekt a dizajnér bol jedným z najvplyvnejších v jeho cechu v 20. storočí. Závesná lampa Flowerpot bola vytvorená v čase mierového hnutia Flower Power na konci 60. rokov a je – nie prekvapivo – k dispozícii v mnohých rôznych, veľmi výrazných farbách. &Tradition je výrobcom týchto svetiel. Dánska spoločnosť si dala za cieľ rozšíriť svoje portfólio a produkovať nadčasové, tradičné a moderné vzory, ktoré sa stanú ikonami budúcnosti. Veľmi obľúbený produkt &Tradition Flowerpot VP1 závesná 23 sivá-béžová máte možnosť dostať okrem iného tu na webe v známej rubrike závesné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať akčné výrobky v spomínanej kategórii za akčnú cenu. Známy dodávateľ &Tradition má v stálej ponuke vynikajúce produkty. Nakupujte výhodný u nás.

Tento žiadaný výrobok &Tradition Flowerpot VP1 závesná 23 sivá-béžová od značky so skvelou reputáciou &Tradition pohodlne získate bezpečne online naozaj výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 239,90 EUR.