&Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 biela

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -... viac informácií »
&Tradition Flowerpot VP2 závesná 50
Značka: &Tradition
569,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -...

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá – veľké a malé – tak, aby dokonale usmerňovali svetlo – žiadne oslnenie a napriek tomu najlepšie rozloženie svetla v oblasti pod svietidlom. K príjemnému okrúhlemu tvaru sa pripája monochromatická farebná škála. Výsledkom oboch je ikonická žiarovka, ktorú navrhol Verner Panton v roku 1968, ale stále vyzerá moderne – skutočná klasická žiarovka. Dánsky architekt a dizajnér bol jedným z najvplyvnejších v jeho cechu v 20. storočí. Závesná lampa Flowerpot bola vytvorená v čase mierového hnutia Flower Power na konci 60. rokov a je – nie prekvapivo – k dispozícii v mnohých rôznych, veľmi výrazných farbách. &Tradition je výrobcom týchto svetiel. Dánska spoločnosť si dala za cieľ rozšíriť svoje portfólio a produkovať nadčasové, tradičné a moderné vzory, ktoré sa stanú ikonami budúcnosti. Tento najpredávanejší tovar &Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 biela je k dostaniu pohodlne tu na webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z našej sekcie za extra cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme v ponuke však tiež ďalší tovar od značky &Tradition. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný produkt &Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 biela originál od výrobcu &Tradition môžete zaobstarať na našich stránkach za outletovú cenu. Výhodne za cenu 569,90 EUR.