&Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 čierna matná

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -... viac informácií »
&Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 čierna
Značka: &Tradition
569,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -...

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá – veľké a malé – tak, aby dokonale usmerňovali svetlo – žiadne oslnenie a napriek tomu najlepšie rozloženie svetla v oblasti pod svietidlom. K príjemnému okrúhlemu tvaru sa pripája monochromatická farebná škála. Výsledkom oboch je ikonická žiarovka, ktorú navrhol Verner Panton v roku 1968, ale stále vyzerá moderne – skutočná klasická žiarovka. Dánsky architekt a dizajnér bol jedným z najvplyvnejších v jeho cechu v 20. storočí. Závesná lampa Flowerpot bola vytvorená v čase mierového hnutia Flower Power na konci 60. rokov a je – nie prekvapivo – k dispozícii v mnohých rôznych, veľmi výrazných farbách. &Tradition je výrobcom týchto svetiel. Dánska spoločnosť si dala za cieľ rozšíriť svoje portfólio a produkovať nadčasové, tradičné a moderné vzory, ktoré sa stanú ikonami budúcnosti.
Často hľadaný tovar &Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 čierna matná máte možnosť zaobstarať ešte tu u nás v populárnej kateogrii závesné svietidlá! Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac výrobkov od dodávateľa &Tradition. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi &Tradition má k dispozícii vysoko kvalitný sortiment Nové kúsky každý deň.

Kvalitný a žiadaný produkt &Tradition Flowerpot VP2 závesná 50 čierna matná od kvalitnej spoločnosti &Tradition získajte v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu. Produkt momentálne predávame za 569,90 EUR.