&Tradition Flowerpot VP7 závesná 37 horčicová

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -... viac informácií »
&Tradition Flowerpot VP7 závesná 37
Značka: &Tradition
389,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá -...

Závesné svetlo na kvetináči: klasický dizajn od Vernera Pantona Na závesné svietidlo Flowerpot sú umiestnené dva pologuľovité kovové tienidlá – veľké a malé – tak, aby dokonale usmerňovali svetlo – žiadne oslnenie a napriek tomu najlepšie rozloženie svetla v oblasti pod svietidlom. K príjemnému okrúhlemu tvaru sa pripája monochromatická farebná škála. Výsledkom oboch je ikonická žiarovka, ktorú navrhol Verner Panton v roku 1968, ale stále vyzerá moderne – skutočná klasická žiarovka. Dánsky architekt a dizajnér bol jedným z najvplyvnejších v jeho cechu v 20. storočí. Závesná lampa Flowerpot bola vytvorená v čase mierového hnutia Flower Power na konci 60. rokov a je – nie prekvapivo – k dispozícii v mnohých rôznych, veľmi výrazných farbách. &Tradition je výrobcom týchto svetiel. Dánska spoločnosť si dala za cieľ rozšíriť svoje portfólio a produkovať nadčasové, tradičné a moderné vzory, ktoré sa stanú ikonami budúcnosti. Tento skvelý kus môžete zaobstarať jednoducho tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Mrknite na ďalšie produkty v spomínanej rubrike za extra cenu! Vehlasná značka &Tradition má na sklade prémiový sortiment. Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je ale široký! U nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé produkty značky &Tradition. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt &Tradition Flowerpot VP7 závesná 37 horčicová od známeho popredného výrobcu &Tradition môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach teraz práve za úžasnú cenu. Aktuálne v akcii za 389,90 EUR.