&Tradition Lucca SC51 stolná lampa IP44 gaštan

Stmievateľná LED stolová lampa Lucca pre interiér i exteriér Prenosná stolná lampa na batériu Lucca je ľahký predmet, ktorý je možné použiť v... viac informácií »
&Tradition Lucca SC51 stolná lampa IP44
Značka: &Tradition
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľná LED stolová lampa Lucca pre interiér i exteriér Prenosná stolná lampa na batériu Lucca je ľahký predmet, ktorý je možné použiť v...

Stmievateľná LED stolová lampa Lucca pre interiér i exteriér Prenosná stolná lampa na batériu Lucca je ľahký predmet, ktorý je možné použiť v obývacej izbe aj vonku. Batérie sa nabíjajú pomocou kábla USB (je súčasťou dodávky). Energia je dostatočná na to, aby lampa mohla svietiť až 12 hodín. Dotykový stmievač na základni umožňuje stmievanie v troch stupňoch: 40%, 70%, 100%. Stolová lampa dizajnérskeho tímu Space Copenhagen boduje aj z hľadiska vzhľadu a kvality. Cibulovitý tienidlo na lampu bol vyrobený z ručne fúkaného opálového skla. Podstavec a kryt sú vyrobené z práškovaného kovu s mosadznými detailmi. Stolová lampa Lucca je inšpirovaná nočným svetlom toskánskeho mesta a navrhli ju Signe Bindslev Henriksen a Peter Bundgaard Rützou (Space Copenhagen). Žiarovku vyrába dánsky výrobca nábytku a žiaroviek &Tradition.

Veľmi obľúbený tovar &Tradition Lucca SC51 stolná lampa IP44 gaštan od tejto skvelej značky &Tradition pohodlne nakúpite aktuálne za primerané peniaze. Akčné ceny už od 159,90 EUR.