&Tradition Milk NA1 stolná lampa, prírodný jaseň

Stmievateľná stolová lampa na mlieko od spoločnosti Norm Architects Stolová lampa Milk od dizajnérskeho tímu Norm Architects kombinuje dva prírodné... viac informácií »
&Tradition Milk NA1 stolná lampa
Značka: &Tradition
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľná stolová lampa na mlieko od spoločnosti Norm Architects Stolová lampa Milk od dizajnérskeho tímu Norm Architects kombinuje dva prírodné...

Stmievateľná stolová lampa na mlieko od spoločnosti Norm Architects Stolová lampa Milk od dizajnérskeho tímu Norm Architects kombinuje dva prírodné materiály: drevo a sklo. Trojnohý rám je vyrobený z masívneho jaseňového dreva a okrúhle sklenené tienidlo z ručne fúkaného opálového skla. Celé to završuje textilne potiahnutý kábel, ktorý je vybavený stmievacím spínačom. Pri výbere svetelného zdroja sa uistite, či je stmievateľný. Mlieko vyrába a distribuuje dánsky dizajnérsky výrobca osvetlenia &Tradition . Spoločnosť vyrába svetlá z 20. a 21. storočia. Niektoré pochádzajú z 20. rokov 20. storočia, iné – napríklad Milk – boli navrhnuté iba pred niekoľkými rokmi. Všetky majú ale spoločný nadčasový dizajn.
Veľa žiadaný produkt môžete zohnať jednoducho tu na webe v obľúbenej sekcii stolové lampy! Teraz kúpite unikátne produkty v spomínanej kategórii z pohodlia domova.

Kvalitný produkt &Tradition Milk NA1 stolná lampa, prírodný jaseň od kvalitnej spoločnosti &Tradition ide zohnať aktuálne v našej ponuke za najnižšiu cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 159,90 EUR.