&Tradition Setago JH27 stolná hrdza/modrá/sivá

Pre interiér a exteriér: stolová lampa Setago LED s dizajnom Setago je prenosná LED stolová lampa od španielskeho dizajnéra Jaime Hayona. Môže byť... viac informácií »
&Tradition Setago JH27 stolná
Značka: &Tradition
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pre interiér a exteriér: stolová lampa Setago LED s dizajnom Setago je prenosná LED stolová lampa od španielskeho dizajnéra Jaime Hayona. Môže byť...

Pre interiér a exteriér: stolová lampa Setago LED s dizajnom Setago je prenosná LED stolová lampa od španielskeho dizajnéra Jaime Hayona. Môže byť použitý v interiéri aj exteriéri (nie v daždi). Integrované batérie je možné nabíjať pomocou dodávaného kábla USB a poskytujú energiu na desať hodín osvetlenia. Otočný stmievač na ráme umožňuje reguláciu jasu. Setago vizuálne pripomína malú hubu, odtiaľ pochádza aj názov – pretože „seta“ znamená v španielčine „huba“. Pripojený výraz „go“ ilustruje mobilné použitie svietidla. Žiarovku vyrába dánsky dizajnérsky výrobca žiaroviek &Tradition. Ako už názov napovedá, spoločnosť sa primárne venuje tradičným produktom. V portfóliu &Tradition však nie sú iba klasiky z posledných 100 rokov. Aj nové vzory – ako napr B. Setago – si nachádzajú cestu do sortimentu výrobcu a v budúcnosti sa môžu stať klasikou dizajnu.
Nový tovar máte možnosť nájsť bez problémov na našom webe v obľúbenej kategórii vonkajšie osvetlenie terasy! Teraz môžete kúpiť zľavnené výrobky z našej kategórie za priaznivú cenu. Náš sortiment je široký, mrknite tiež na viac osvedčených výrobkov od značky &Tradition. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca &Tradition pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedny sortiment. A to je ešte len začiatok.

Tento neodolateľný produkt &Tradition Setago JH27 stolná hrdza/modrá/sivá od dodávateľa kvalitných produktov &Tradition máte možnosť nakúpiť momentálne za skvelú cenu! Na našej stránke za 129,90 EUR.