&Tradition Topan VP6 závesná lampa červenohnedá

Dizajnová klasika: závesná lampa Topan od Vernera Pantona Na prvý pohľad nevidíte, že tento výtvor lampy je už niekoľko desaťročí starý, takže... viac informácií »
&Tradition Topan VP6 závesná lampa
Značka: &Tradition
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová klasika: závesná lampa Topan od Vernera Pantona Na prvý pohľad nevidíte, že tento výtvor lampy je už niekoľko desaťročí starý, takže...

Dizajnová klasika: závesná lampa Topan od Vernera Pantona Na prvý pohľad nevidíte, že tento výtvor lampy je už niekoľko desaťročí starý, takže bezpochyby patrí medzi klasiku, presne tie výrobky, ktoré sú nadčasové a nemôžu byť ovplyvnené trendmi. Dánsky architekt a dizajnér Verner Panton navrhol Topan v roku 1959. Bola to jeho prvá sériovo vyrábaná lampa. O niekoľko rokov neskôr nasledoval Kvetináč, ktorý je dodnes známy a populárny. Akokoľvek sa Topan môže zdať jednoduchý, prívesná lampa má nezameniteľné čaro a nadčasovosť, vďaka ktorej vyzerá moderne aj po viac ako 60 rokoch od svojho vzniku. Hliníkové tienidlo bolo vyrobené ručne z jedného obrobku. Na tento typ výroby majú nárok iba skúsení a talentovaní remeselníci. V súčasnosti vyrába Topan dánska spoločnosť &Tradition . &Tradition si dala za cieľ začleniť a vyrábať nadčasové, tradičné a moderné vzory, ktoré sa stanú ikonami budúcnosti v jej portfóliu. Veľa predávaný kus je k dostaniu práve teraz na našom webe v sekcii závesné svietidlá! Teraz získate ostatné výrobky v spomínanej rubrike za výborné peniaze! Slávny výrobca &Tradition ponúka veľmi kvalitný sortiment Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa &Tradition. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Nový kus &Tradition Topan VP6 závesná lampa červenohnedá od top značky &Tradition pohodlne zaobstaráte momentálne na webe naozaj lacno. Akčná cena už od 239,90 EUR.