Trendy priemyselné stropné svietidlo Bentli 2-pl.

Svietidlo pre každého milovníka industriálneho štýlu: stropné svietidlo Bentli Kto hľadá zdroj osvetlenia, ktorý je neobvyklý a miestnosti súčasne... viac informácií »
Trendy priemyselné stropné svietidlo
Značka: Brilliant
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Svietidlo pre každého milovníka industriálneho štýlu: stropné svietidlo Bentli Kto hľadá zdroj osvetlenia, ktorý je neobvyklý a miestnosti súčasne...

Svietidlo pre každého milovníka industriálneho štýlu: stropné svietidlo Bentli Kto hľadá zdroj osvetlenia, ktorý je neobvyklý a miestnosti súčasne dodá mimoriadny charakter, ten sa pri výbere tohto stropného svietidla určite rozhodne správne. Stropné svietidlo Bentli sa skladá z okrúhlej stropnej konzoly a dvoch rustikálne tvarovaných reflektorových svietidiel, ktoré sú uzavreté pomocou ryhovaných tabuliek z číreho skla a originálnych kovových svoriek, ktoré dizajnu lampy dodávajú jej skvelý industriálny charakter. Industriálny charakter je ešte zdokonalený hrdzavým povrchom, ktorý vytvára dojem, akoby už svietidlo malo odpracovaných niekoľko desaťročí vo výrobnom závode. Absolútne trendový doplnok!
Často vyhľadávaný výrobok je k dostaniu okrem iného tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii stropné svietidlá. Teraz kúpite podobné produkty v spomínanej kategórii za priaznivú cenu. To nie je všetko, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však tiež viac skvelých produktov od dodávateľa Brilliant. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Brilliant poskytuje vynikajúci tovar A tu je dôkaz.

Úplne unikátny produkt Trendy priemyselné stropné svietidlo Bentli 2-pl. od obľúbenej značky so zárukou kvality Brilliant je možné zaobstarať momentálne na našich stránkach vo výpredajové akciu! Kúpiť teraz za 74,90 EUR.