Trojnohá stojaca lampa Nosy nikel/striebro

Nápadné stojanové svietidlo Nosy chladnej striebornej farby Vyžaruje jasné svetlo a je aj výnimočne originálnou pastvou pre oči: stojanové svietidlo... viac informácií »
Trojnohá stojaca lampa Nosy
Značka: Globo
169,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nápadné stojanové svietidlo Nosy chladnej striebornej farby Vyžaruje jasné svetlo a je aj výnimočne originálnou pastvou pre oči: stojanové svietidlo...

Nápadné stojanové svietidlo Nosy chladnej striebornej farby Vyžaruje jasné svetlo a je aj výnimočne originálnou pastvou pre oči: stojanové svietidlo Nosy má rám zložený z troch nôh a tienidlo, ktoré svojim tvarom pripomína futuristické prvky. Trojnohý stojan je výškovo nastaviteľný a má štíhly tvar, takže zvlášť vynikne okrúhle pôsobivé tienidlo. Aj ono je zhotovené z kovu a pomocou kĺbov sa dá nakláňať, vďaka čomu možno v priestore vytvárať cielené osvetlenie. Tienidlo sa opticky ideálne dopĺňa so stojanom, pretože svojím strieborným metalickým povrchom dopĺňa celkový vzhľad svietidla a súčasne vytvára chladný dekoratívny prvok v miestnosti. Využitie nachádza nielen večer pri zapnutí stojanového svietidla Nosy, ale aj počas dňa, keď sa slnečné svetlo odráža od jeho lesklého povrchu.
Tento výnimočný produkt Trojnohá stojaca lampa Nosy je dostupný ešte tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Teraz si môžete zaobstarať akčné výrobky zo spomínanej kategórie za super ceny.

V zľave tento produkt Trojnohá stojaca lampa Nosy nikel/striebro od značky s dobrým menom Globo ľahko môžete nájsť v našej ponuke za super cenu. Ceny už od 169,90 EUR.