Týčiace sa vonkajšie nástenné svietidlo ROBUSTE

Exteriérové nástenné svietidlo Robuste vystupujúce do priestoru Séria svietidiel Robuste od spoločnosti Globo predstavuje exteriérové svietidlá,... viac informácií »
Týčiace sa vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Globo
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exteriérové nástenné svietidlo Robuste vystupujúce do priestoru Séria svietidiel Robuste od spoločnosti Globo predstavuje exteriérové svietidlá,...

Exteriérové nástenné svietidlo Robuste vystupujúce do priestoru Séria svietidiel Robuste od spoločnosti Globo predstavuje exteriérové svietidlá, ktorých dizajn bol inšpirovaný modelmi z minulosti. Tak je to aj v prípade exteriérového nástenného svietidla Robuste v tvare lucerny vystupujúcej do priestoru. Každému vonkajšiemu priestoru prepožičia výnimočnú atmosféru. Jeho čierno-medený rám je zhotovený z hliníka a spolu so stupeň ochrany IP44 zabezpečuje úplnú odolnosť svietidla proti poveternostným vplyvom. Svietidlo okrem toho šetrí náklady na energiu, pretože je kompatibilné s energeticky úspornými žiarovkami. Veľa žiadaný produkt Týčiace sa vonkajšie nástenné svietidlo zoženiete ešte tu u nás umiestnený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá. Pozrite sa na podobné výrobky z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás v ponuke nájdete viac kúskov od výrobcu Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka Globo má na sklade top tovar.

Tento zľavnený kus Týčiace sa vonkajšie nástenné svietidlo ROBUSTE od obľúbenej značky so zárukou kvality Globo pohodlne dostanete tu a teraz práve za výpredajovú cenu! Produkt momentálne predávame za 59,90 EUR.