UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. čierna/mosadz

Závesné svetlo Acorn s dvoma tienidlami - čierne a leštené mosadzné Dve tienidlá Acorn navrhnuté dánskym dizajnérom Jacobom Rudbeckom, spojené so... viac informácií »
UMAGE Acorn závesná lampa
Značka: UMAGE
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo Acorn s dvoma tienidlami - čierne a leštené mosadzné Dve tienidlá Acorn navrhnuté dánskym dizajnérom Jacobom Rudbeckom, spojené so...

Závesné svetlo Acorn s dvoma tienidlami – čierne a leštené mosadzné Dve tienidlá Acorn navrhnuté dánskym dizajnérom Jacobom Rudbeckom, spojené so závesným systémom Cannonball Cluster s dvomi žiarovkami od Sørena Ravna Christensena, ktorý je kreatívnym dizajnérom a spoluzakladateľom renomovanej spoločnosti UMAGE, vytvoria závesnú lampu s dvoma žiarovkami, ktorá je jedinečná svojou konštrukciou a funkčnosťou. Názov Acorn udáva jasný odkaz na dizajn, ktorý má svoj pôvod vo vzťahu Jacoba Rudbecka s prírodou. Slovo Acorn znamená po slovensky žaluď a odráža sa vo vzhľade tienidla. Pod čiernym silikónovým vekom je leštené mosadzné jadro, ktoré má rozhodujúci vplyv na kvalitu svetla. Prepožičiava svetlu jemný lesk a vytvára tak príjemnú atmosféru v miestnosti. Sklo lampy je priehľadné, takže máte neobmedzený pohľad na použitú žiarovku. Odporúča sa záujme vzhľadu použiť dekoratívnu žiarovku. Vhodné žiarovky sú k dispozícii ako príslušenstvo. Tento akčný a v zľave tovar máte možnosť získať ľahko na našich stránkach v rubrike závesné svietidlá! Preskúmajte akčné výrobky v spomínanej rubrike ľahko online! U nás ponúkame viac, máme aj v ponuke viac skvelých výrobkov značky UMAGE. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov UMAGE môže ponúkať top tovar.

Kvalitný a lacný kus UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. čierna/mosadz pochádzajúce od značky UMAGE je možné nakúpiť u nás právě navždy výhodne! Akčné ceny už od 229,90 EUR.