UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. dymová sivá oceľ

Závesná lampa Acorn s dvomi sklenenými tienidlami v kovovo-šedom zafarbení S variantom lampy Acorn s dvomi žiarovkami ponúka dánsky výrobca svietidiel... viac informácií »
UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. dymová
Značka: UMAGE
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Acorn s dvomi sklenenými tienidlami v kovovo-šedom zafarbení S variantom lampy Acorn s dvomi žiarovkami ponúka dánsky výrobca svietidiel...

Závesná lampa Acorn s dvomi sklenenými tienidlami v kovovo-šedom zafarbení S variantom lampy Acorn s dvomi žiarovkami ponúka dánsky výrobca svietidiel UMAGE závesnú lampu ktorá kombinuje dve sklenené tienidlá vo forme dubového plodu so závesným systémom Cannoball. Pri navrhovaní tienidiel ich dizajnér Jacob Rudbeck vzal za model plod duba. Tak vonkajší tvar pozostáva z veka v lesklej oceľovej povrchovej úprave, ktorá centrálne obklopuje objímku žiarovky orientovanú smerom dolu a zo skleneného krytu v tlmených dymových sivých tónoch. Centrálny baldachýn má okrúhly tvar delovej gule. Textilné káble, ktoré vystupujú pod tým, sa sú okrem toho vedené cez decentralizovaný stropný držiak. Výber ich umiestnenia počas montáže určuje vzdialenosť tienidiel. Káble sa okrem toho môžu ťahať cez držiaky, čo umožňuje prispôsobiť výšku lampy voči stolu napríklad v novo zariadenej obývačke.
Obľúbený produkt je k dostaniu práve teraz tu na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás zľavnené výrobky z tejto známej rubriky za rozumné peniaze!

Unikátny a žiadaný produkt UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. dymová sivá oceľ od populárneho výrobcu UMAGE nájdete práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 249,90 EUR.