UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. jantár mosadz

Zavesené svetlo s teplým vyžarovaním, dvomi žiarovkami a praktickým baldachýnom Cannonball Acorn je fúzia harmónie a inšpirácie. Dizajn orientovaný... viac informácií »
UMAGE Acorn závesná lampa
Značka: UMAGE
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zavesené svetlo s teplým vyžarovaním, dvomi žiarovkami a praktickým baldachýnom Cannonball Acorn je fúzia harmónie a inšpirácie. Dizajn orientovaný...

Zavesené svetlo s teplým vyžarovaním, dvomi žiarovkami a praktickým baldachýnom Cannonball Acorn je fúzia harmónie a inšpirácie. Dizajn orientovaný na vzhľad žaluďa bol navrhnutý Jacobom Rudbeckom pre známeho dánskeho výrobcu osvetlenia UMAGE. Práve so žiarovkou Filament bude lampa Acorn štýlovým dávkovačom svetla pre obývačky a pobytové miestnosti v súlade s moderným alebo škandinávskym dizajnom. Hliníkové veko z hliníka s úpravou z mosadze, ktoré obklopuje objímku svetelného zdroja, pokračuje pod priehľadnou sklenenou guľou s teplým jantárovým tónovaním, ktoré smeruje nadol. Ako baldachýn slúži závesný systém Cannoball. Jeho hlavný prvok je obklopený čiernym silikónovou guľovou plochou. Odtiaľ vychádzajúce káble sa vedú cez ďalšie stropné držiaky, ktoré umožňujú variabilné zavesenie tienidiel lámp Acorn a umožňujú rôzne polohy v závislosti od montážnej vzdialenosti. Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok nájdete aktuálne tu u nás v populárnej rubrike závesné svietidlá! Mrknite na akčné produkty z tejto sekcie za skvelú cenu!

Akčný a v zľave výrobok UMAGE Acorn závesná lampa 2-pl. jantár mosadz od značky so skvelou reputáciou UMAGE je možné nakúpiť tu extra výhodne. Produkt nakúpite teraz u nás za 249,90 EUR.