UMAGE Acorn závesná lampa čierna/meď

Čierne veko, medené jadro: krásna závesná lampa Acorn Závesná lampa Acorn pôsobí jemne, ale prezentuje sa ako pútač, ktorý okamžite priťahuje... viac informácií »
UMAGE Acorn závesná lampa
Značka: UMAGE
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne veko, medené jadro: krásna závesná lampa Acorn Závesná lampa Acorn pôsobí jemne, ale prezentuje sa ako pútač, ktorý okamžite priťahuje...

Čierne veko, medené jadro: krásna závesná lampa Acorn Závesná lampa Acorn pôsobí jemne, ale prezentuje sa ako pútač, ktorý okamžite priťahuje pozornosť. Je to hlavne kvôli návrhu Dána Jacoba Rudbecka, ktorý je založený na prírode. Bol inšpirovaný malým plodom dubového stromu, žaluďom (angl. Acorn), tak vizuálnym dizajnom, ako aj menom. Závesná lampa Acorn sa skladá z čierneho silikónového veka s priehľadnou sklom, v ktorej sa leskne jadro objímky v teplej medenej farbe. Hneď ako sa použije žiarovka – ako príslušenstvo sú k dispozícii dekoratívne žiarovky – poskytuje Acorn príjemné osvetlenie s jemne sa lesknúcim svetlom. Jacob Rudbeck vytvoril závesnú lampu Acorn pre dánsku spoločnosť UMAGE, ktorá sa upísala výrobe vysokokvalitných výrobkov, ktoré vyvíjajú škandinávsky dizajn z hľadiska vzhľadu a funkčnosti.
Super výrobok je k dispozícii aktuálne na stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Teraz môžete nájsť kvalitné produkty z tejto známej sekcie ľahko online!

Tento veľmi žiadaný tovar UMAGE Acorn závesná lampa čierna/meď značky UMAGE pohodlne nakúpite aktuálne na našej webovej stránke za výpredajovú cenu! Akčné ceny od 99,90 EUR.