UMAGE Asteria medium závesná lampa mosadz čierna

Úplne jedinečný produkt UMAGE Asteria medium závesná lampa mosadz čierna možno zaobstarať jednoducho tu na stránkach v obľúbenej sekcii závesné... viac informácií »
UMAGE Asteria medium závesná lampa mosadz
Značka: UMAGE
329,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne jedinečný produkt UMAGE Asteria medium závesná lampa mosadz čierna možno zaobstarať jednoducho tu na stránkach v obľúbenej sekcii závesné...

Úplne jedinečný produkt UMAGE Asteria medium závesná lampa mosadz čierna možno zaobstarať jednoducho tu na stránkach v obľúbenej sekcii závesné svietidlá! Teraz môžete získať parádne produkty z tejto známej kategórie za parádnu cenu. Slávny výrobca UMAGE poskytuje pre svojich zákazníkov prvotriedny tovar. Možno ale hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie produkty od výrobcu UMAGE. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Elegantné, minimalistické LED závesné svetlo Asteria, stmievateľné LED závesné svetlo Asteria v čiernej farbe s malým obsahom mosadze ponúka elegantný a štýlový vzhľad. Vaše tienidlo na lampu je navrhnuté jednoduchým a minimalistickým spôsobom v podobe disku, ktorý je vo vnútri vybavený najnovšou technológiou LED. Toto vyžaruje mäkké, teplé biele vyžarujúce svetlo smerom nadol, ktoré je možné tiež pohodlne stlmiť. Takto je zabezpečené atmosférické osvetlenie s útulnou atmosférou, napríklad nad stolom. Za dizajn je zodpovedný dánsky dizajnér Søren Ravn Christensen. Ako kreatívny vývojár a spoluzakladateľ renomovaného UMAGE osvetlenia UMAGE vytvoril puristický a moderný svetelný zdroj, ktorý predstavuje priekopnícku svetelnú technológiu a je vhodný pre mnoho rôznych štýlov zariaďovania. . – Prehľad kompatibilných odporúčaných stmievačov je k dispozícii v oblasti sťahovania

Zaujímavý výrobok UMAGE Asteria medium závesná lampa mosadz čierna od obľúbenej značky so zárukou kvality UMAGE možno nájsť momentálne na webe trvalo výhodne. Práve teraz za 329,90 EUR.