UMAGE Clava Dine závesná lampa modro-sivá

Škandinávsky dizajn kombinovaný s retro vzhľadom - závesné svetlo Clava Dine Závesná lampa Clava Dine vás očarí veselou farebnou kombináciou... viac informácií »
UMAGE Clava Dine závesná lampa
Značka: UMAGE
259,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Škandinávsky dizajn kombinovaný s retro vzhľadom - závesné svetlo Clava Dine Závesná lampa Clava Dine vás očarí veselou farebnou kombináciou...

Škandinávsky dizajn kombinovaný s retro vzhľadom – závesné svetlo Clava Dine Závesná lampa Clava Dine vás očarí veselou farebnou kombináciou modrosivej farby, dierovaným vzorom v hliníkovom tienidle ako aj pekným tvarom, ktorý pripomína retro štýl. Clava Dine je už v neosvetlenom stave dekoratívnym svetelným objektom, ktorý, nainštalovaný jednotlivo, urobí dojem nad každým kuchynským stolom. Toto visiace svetlo usporiadané v skupine, je vhodné na efektné osvetlenie dlhého jedálenského stola alebo dlhej chodby. Keď je Clava Dine osvetlená, vznikne veľmi živá svetelná atmosféra, pretože potom svetlo vstupuje do strany cez dierovaný vzor a vytvára nádherné akcenty. Søren Ravn Christensen vytvoril závesnou lampou Clava Dine svetelný objekt, ktorý nie je len jednoduchý a funkčný, ale zároveň sleduje ideál krásy. Dizajnér je spoluzakladateľom dánskeho výrobcu svietidiel UMAGE by Vita Copenhagen, ktorý vyrába svietidlá Clava Dine.

Úplne unikátny produkt UMAGE Clava Dine závesná lampa modro-sivá od populárneho výrobcu UMAGE je možné ľahko získať v súčasnosti za super cenu! Teraz zaobstaráte len za 259,90 EUR.