Úsporné vonkajšie nástenné svietidlo Tame

Kvalitný a lacný tovar Úsporné vonkajšie nástenné svietidlo Tame môžete zaobstarať jednoducho tu u nás v známej sekcii vonkajšie nástenné... viac informácií »
Úsporné vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lucande
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a lacný tovar Úsporné vonkajšie nástenné svietidlo Tame môžete zaobstarať jednoducho tu u nás v známej sekcii vonkajšie nástenné...

Kvalitný a lacný tovar Úsporné vonkajšie nástenné svietidlo Tame môžete zaobstarať jednoducho tu u nás v známej sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz kúpite podobné kúsky z tejto známej sekcie vo výhodnej akcii! Vedúci dodávateľ Lucande dlhodobo poskytuje veľmi kvalitný sortiment. Obdĺžnikové exteriérové nástenné svietidlo Tame s robustnými polykarbonátovými vložkami, ktoré svieti na tri strany Toto exteriérové nástenné svietidlo so stupňom ochrany IP54 sa stará o pekné a rovnomerné svetlo, ktoré vzniká vďaka opálovobielym vložkám a okrem toho pôsobí so svojimi grafitovosivými rámami decentne, štýlovo a moderne, takže ním možno na fasádach domov alebo na iných múroch vytvárať pekné akcenty. Veľkou výhodou svietidla je, že sú vložky vyrobené z robustného polykarbonátu, ktorý je oveľa trvácnejší než krehké sklo. Svietidlo musí v exteriéri kvôli vetru a počasiu čeliť rôznym faktorom, ktoré vplývajú na tento materiál len nepatrne. Exteriérové nástenné svietidlo je vybavené energeticky úspornou žiarovkou E27 s výkonom do 18 W, takže možno spotrebu elektrického prúdu udržať na nízkej úrovni.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Úsporné vonkajšie nástenné svietidlo Tame pochádzajúce od značky Lucande je možné nakúpiť na našich stránkach za neuveriteľne nízku cenu. Ponuka už od 69,90 EUR.