Visiaci luster OBJEKT so štýlom 32-plameňový

Nádherný luster OBJEKT s veľmi kvalitnou mosadznou konštrukciou Tento secesný luster zo série OBJEKT sa prezentuje vznešenou veľkoleposťou, ktorá sa... viac informácií »
Visiaci luster OBJEKT so
Značka: Orion
5 289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nádherný luster OBJEKT s veľmi kvalitnou mosadznou konštrukciou Tento secesný luster zo série OBJEKT sa prezentuje vznešenou veľkoleposťou, ktorá sa...

Nádherný luster OBJEKT s veľmi kvalitnou mosadznou konštrukciou Tento secesný luster zo série OBJEKT sa prezentuje vznešenou veľkoleposťou, ktorá sa zvlásť dobre hodí do reprezentatívnych sídel. Zvláštnosťou tohto lustra je popri kvalitnom spracovaní nádherná výzdoba 32 guľovitými tienidlami zo satinovaného skla, ktoré spolu s pekne tvarovanou konštrukciou s bronzovým povrchom vytvára ucelený vzhľad na špičkovej úrovni. Ak hľadáte náročný doplnok a žiarivé osvetlenie, v tomto lustri nájdete vhodný zdroj svetla do obytného priestoru alebo uvítacej haly.

Tento žiadaný tovar Visiaci luster OBJEKT so štýlom 32-plameňový originál od výrobcu Orion je k dostaniu tu a teraz stále výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 5 289,90 EUR.