Vonkajšie Aqua Marco bez mriežky snímač antracit

Nadčasové vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco s detektorom pohybu Vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco zaujme jednoduchým dizajnom a technickými... viac informácií »
Vonkajšie Aqua Marco bez mriežky snímač
Značka: CMD
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco s detektorom pohybu Vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco zaujme jednoduchým dizajnom a technickými...

Nadčasové vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco s detektorom pohybu Vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco zaujme jednoduchým dizajnom a technickými vlastnosťami. Nerezová oceľ rámu odoláva všetkým poveternostným podmienkam a vďaka práškovej farbe v antracitovej farbe vyzerá moderne. Biely difúzor vyrobený zo satinovaného plaveného skla distribuuje svetlo rovnomerne a bez oslnenia. Okrem atraktívneho dizajnu má Aqua Marco aj detektor pohybu. To znamená, že osvetlenie sa automaticky zapne, akonáhle snímač na dolnom konci žiarovky zaznamená blízke pohyby. Aqua Marco a všetky ostatné svetlá od výrobcu sú vyrobené výhradne v Nemecku. Vyznačujú sa vynikajúcim spracovaním a vysoko kvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú životnosť svietidla.

Kvalitný tovar Vonkajšie Aqua Marco bez mriežky snímač antracit od známej spoločnosti CMD je možné zaobstarať aktuálne na webe za výpredajovú cenu. Teraz za akčnú cenu 179,90 EUR.