Vonkajšie nástenné LED svetlo Cubango, kocka

Moderné tvary a vysoká kvalita – vonkajšie nástenné LED svietidlo Cubango Tienidlo vonkajšieho nástenného svietidla Cubango je navrhnuté ako kocka s... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svetlo Cubango
Značka: Trio Lighting
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné tvary a vysoká kvalita – vonkajšie nástenné LED svietidlo Cubango Tienidlo vonkajšieho nástenného svietidla Cubango je navrhnuté ako kocka s...

Moderné tvary a vysoká kvalita – vonkajšie nástenné LED svietidlo Cubango Tienidlo vonkajšieho nástenného svietidla Cubango je navrhnuté ako kocka s bočnými plochami vyrobenými z nepriehľadného plastu. Na ohnuté rameno je pripevnené štvorcovým nástenným držiakom. Je vyrobený z hliníkovej zliatiny antracitovej farby. Moderné vonkajšie svietidlo presvedčí pevnou konštrukciou s dlhou životnosťou a rovnomerným, neoslňujúcim svetlom. – vrátane 1 x 4 W E27 LED, vhodné pre max. 1 x 27 W E27. Akčný a v zľave produkt môžete zaobstarať bez ťažkostí tu u nás v populárnej rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Mrknite na kvalitné kúsky z tejto známej rubriky za super ceny! Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalší tovar od dodávateľa Trio Lighting. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Trio Lighting dlhodobo vyrába prvotriedny tovar.

Tento vynikajúci produkt Vonkajšie nástenné LED svetlo Cubango, kocka od kvalitnej značky Trio Lighting ide získať online za super cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 139,90 EUR.