Vonkajšie nástenné LED svietidlo Darina detektor

Moderne pôsobiace exteriérové nástenné LED svietidlo Darina s integrovaným detektorom pohybu Čo treba na tomto exteriérovom nástennom LED svietidle... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svietidlo Darina
Značka: Lucande
99,90 EUR139,90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Moderne pôsobiace exteriérové nástenné LED svietidlo Darina s integrovaným detektorom pohybu Čo treba na tomto exteriérovom nástennom LED svietidle...

Moderne pôsobiace exteriérové nástenné LED svietidlo Darina s integrovaným detektorom pohybu Čo treba na tomto exteriérovom nástennom LED svietidle zdôrazniť, je samozrejme vstavaný detektor pohybu, pretože pre zapnutie či vypnutie svetla netreba komplikovane hľadať vypínač. To všetko spraví senzor, len čo zaznamená pohyb alebo potom po uplynutí určitej doby ak už nezaregistruje žiaden pohyb. Pohyby sa zaznamenávajú v uhle 120 stupňov a dosah je 6 a až 10 m, zatiaľ čo dobu svietenia možno nastaviť od 5 sekúnd až do 8 minút. Svetlo vystupuje u tohto exteriérového nástenného svietidla smerom k zemi a dizajn svietidla má priame línie, a preto sa veľmi dobre hodí svojím moderným vzhľadom do takých prostredí, ktoré sú zostavené v súčasnom štýle. Pevne vstavané LED žiarovky majú nielen dlhú životnosť, ale tiež ponúkajú veľkú jasnosť a nízku spotrebu energie, čo je samozrejme veľkým prínosom pre spotrebiteľov.
V zľave tento tovar Vonkajšie nástenné LED svietidlo Darina detektor obstaráte aktuálne u nás zaradený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť skvelé produkty z tejto známej rubriky na pár kliknutí. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Lucande dlhodobo ponúka špičkový tovar. Urobte si radosť.

Tento najpredávanejší tovar Vonkajšie nástenné LED svietidlo Darina detektor od spoľahlivého výrobcu Lucande ľahko získate teraz v ponuke za skvelú cenu. Práve teraz za 99,90 EUR.