Vonkajšie nástenné LED svietidlo Front 36, čierne

LED vonkajšie nástenné svetlo Predné 36 v širokom, nie veľmi vyčnievajúcom tvare Predné vonkajšie nástenné LED svetlo sa hodí rovnako dobre na... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svietidlo Front
Značka: Nordlux
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vonkajšie nástenné svetlo Predné 36 v širokom, nie veľmi vyčnievajúcom tvare Predné vonkajšie nástenné LED svetlo sa hodí rovnako dobre na...

LED vonkajšie nástenné svetlo Predné 36 v širokom, nie veľmi vyčnievajúcom tvare Predné vonkajšie nástenné LED svetlo sa hodí rovnako dobre na starú vilu, ako na moderný dom, pretože dizajn je jednoduchý, nadčasový a jednoduchý a prispôsobí sa akejkoľvek fasáde a architektúre. Nie nadarmo bol dizajn žiarovky, ktorá pochádza od spoločnosti Holmbäck / Nordentoft, ocenený cenou IF design award 2017 a v roku 2017 získal aj cenu red dot design award. V zaoblenom, dlhom a úzkom kryte z kovu boli nainštalované energeticky účinné a teplé biele LED diódy, ktorých svetlo svieti rovnomerne a bez oslnenia cez saténovaný kryt.
Tento skvelý kus môžete nájsť bezprostredne tu u nás v známej kategórii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz nájdete iné produkty z našej kategórie na pár kliknutí!

Tento výnimočný výrobok Vonkajšie nástenné LED svietidlo Front 36, čierne od známeho výrobcu Nordlux jednoducho nájdete zde teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz možno objednať len za 139,90 EUR.