Vonkajšie nástenné svetlo Naisha difuzér s ryhami

Čierne vonkajšie nástenné svietidlo Naisha s oblúkovým ohnutím, IK06, odolné voči morskej vode Naisha je nástenné svetlo do exteriéru, ktorého... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svetlo Naisha difuzér s
Značka: Lindby
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne vonkajšie nástenné svietidlo Naisha s oblúkovým ohnutím, IK06, odolné voči morskej vode Naisha je nástenné svetlo do exteriéru, ktorého...

Čierne vonkajšie nástenné svietidlo Naisha s oblúkovým ohnutím, IK06, odolné voči morskej vode Naisha je nástenné svetlo do exteriéru, ktorého telo je vyrobené z robustného plastu odolného voči morskej vode. Oblúkový tvar a čierny povrch vyžarujú istú dávku nostalgie, vďaka čomu sa toto vonkajšie nástenné svietidlo dobre hodí aj do historického prostredia. V strede difuzéra vyrobeného z číreho polykarbonátu sa nachádzajú drážky, ktoré príjemne rozptyľujú svetlo a zmierňujú jeho oslňujúci účinok. Použiť môžete ľubovoľné svetelné zdroje typu E27, ktoré sú v súčasnosti dostupné v mnohých verziách, z ktorých si každý určite vyberie vhodnú alternatívu. Odporúčame siahnuť po energeticky úsporných LED žiarovkách.

Zľavový kus Vonkajšie nástenné svetlo Naisha difuzér s ryhami od obľúbeného výrobcu Lindby jednoducho zaobstaráte momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze! Produkt momentálne predávame za 34,90 EUR.