Vonkajšie nástenné svietidlo Noreia hranatý tvar

Štvorcové exteriérové LED nástenné svietidlo Noreia so svetlom svietiacim nadol Noreia je exteriérové LED nástenné svietidlo s vysokým stupňom... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo Noreia hranatý
Značka: Lucande
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové exteriérové LED nástenné svietidlo Noreia so svetlom svietiacim nadol Noreia je exteriérové LED nástenné svietidlo s vysokým stupňom...

Štvorcové exteriérové LED nástenné svietidlo Noreia so svetlom svietiacim nadol Noreia je exteriérové LED nástenné svietidlo s vysokým stupňom ochrany IP65, ktoré možno bez dodatočnej ochrany použiť v exteriéri, pretože je dostatočne chránené proti vniknutiu nečistôt alebo vody. Jeho hliníkové telo je vyhotovené v tmavosivej farbe, ktorá sa hodí k mnohým fasádam a pôsobí mimoriadne nadčasovo. Použitá žiarovka G9 žiari smerom nadol, výsledkom čoho je príjemné a neoslepujúce svetlo určené na dobrú orientáciu. Základný hranatý tvar dobre ladí s modernou architektúrou a zároveň pôsobí príjemne nadčasovo, takže je svietidlo vhodné aj do klasickejších priestorov.

Veľa predávaný kus Vonkajšie nástenné svietidlo Noreia hranatý tvar od spoločnosti so skvelým menom Lucande pohodlne zoženiete tu a teraz extra so zľavou. Lacno za cenu 49,90 EUR.