Vonkajšie nástenné svietidlo Sella matná oceľ

Vonkajšie nástenné svietidlo Sella s trendovým vintage tienidlom, IP44 Nostalgické myšlienky prebúdza vonkajšia lampa Sella. Trendový vintage vzhľad... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo Sella matná
Značka: Globo
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Sella s trendovým vintage tienidlom, IP44 Nostalgické myšlienky prebúdza vonkajšia lampa Sella. Trendový vintage vzhľad...

Vonkajšie nástenné svietidlo Sella s trendovým vintage tienidlom, IP44 Nostalgické myšlienky prebúdza vonkajšia lampa Sella. Trendový vintage vzhľad získava lampa z tienidla vyrobeného z ocele. To pripomína vzory z minulých desaťročí, a preto je ideálne pre romantické, rustikálne prostredie. Na obrazovke je tvarovaná guľa, ktorá je vyrobená z priehľadného plastu a umožňuje tak nerušenému úniku svetla smerom nadol. Svietidlo je vybavené stupňom IP44 a dá sa ľahko inštalovať vonku. Či už má slúžiť na osvetlenie vchodu alebo ako atmosférická dekorácia na terase – táto lampa je všade upúta.
Tento dizajnový kus možno zohnať bez ťažkostí tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte podobné produkty zo spomínanej rubriky za super peniaze.

Veľmi žiadaný kus Vonkajšie nástenné svietidlo Sella matná oceľ od spoľahlivého výrobcu Globo jednoducho zoženiete u nás teraz naozaj lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 49,90 EUR.