Vonkajšie svietidlo Reed čierne, polkruhový tvar

Čierne vonkajšie nástenné svetlo Reed s čírym tienidlo na lampu Polkruhové vonkajšie nástenné svetlo Reed je namontované priamo na stenu a je... viac informácií »
Vonkajšie svietidlo Reed čierne
Značka: Brilliant
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne vonkajšie nástenné svetlo Reed s čírym tienidlo na lampu Polkruhové vonkajšie nástenné svetlo Reed je namontované priamo na stenu a je...

Čierne vonkajšie nástenné svetlo Reed s čírym tienidlo na lampu Polkruhové vonkajšie nástenné svetlo Reed je namontované priamo na stenu a je hlboké iba 10,5 cm. Osvetľuje terasy, vstupné priestory a mnoho ďalších oblastí okolo domu. Pretože je svetelný zdroj viditeľný zvonka cez jasný tienidlo na lampu , odporúča sa použitie čírej žiarovky, ako je znázornené na fotografii. Vhodné žiarovky nájdete pod príslušenstvom. Unikátny a žiadaný produkt dá sa zaobstarať pohodlne u nás v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za najlepšie ceny! Táto výnimočná značka Brilliant dlhodobo vyrába skvelé výrobky.

Unikátny tovar Vonkajšie svietidlo Reed čierne, polkruhový tvar od značky so zárukou kvality Brilliant môžete dostať tu za neuveriteľne výhodnú cenu. Akčné ceny od 39,90 EUR.