Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks nikel

Zapustené svietidlá LED vo farbe niklu Fit vyrobené z kovu Vstavané žiarovky Fit LED sa dodávajú v praktickej súprave s tromi svetlami. V klasickom... viac informácií »
Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks
Značka: Briloner
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zapustené svietidlá LED vo farbe niklu Fit vyrobené z kovu Vstavané žiarovky Fit LED sa dodávajú v praktickej súprave s tromi svetlami. V klasickom...

Zapustené svietidlá LED vo farbe niklu Fit vyrobené z kovu Vstavané žiarovky Fit LED sa dodávajú v praktickej súprave s tromi svetlami. V klasickom dizajne sú svetlá ladené do všetkých štýlov zariaďovania. Umožňujú koncept osvetlenia, ktorý ideálne podčiarkuje priestor od kancelárie po kuchyňu. Vďaka neutrálnej farbe v matnom nikle sú zapustené LED svetlá veľmi príjemné. Okrúhly tvar vonkajšieho rámu je opatrne elegantný. Dodávané LED žiarovky s päticou GU10 sedia v úzkom ráme a je možné ich otočiť. To umožňuje osvetliť konkrétne oblasti. Vysoká trieda energetickej účinnosti LED ich robí odolnými a s nízkou spotrebou.

Tento kvalitný a lacný produkt Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks nikel od známeho dodávateľa Briloner ľahko môžete zohnať na našich stránkach za výpredajovú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 27,90 EUR.