Zásuvkový stmievač s detskou poistkou

Praktický zásuvkový stmievač, ideálny pre stolové lampy Tento stmievač zásuvky bol vyrobený z bieleho plastu. Vďaka svojej integrovanej detskej... viac informácií »
Zásuvkový stmievač s detskou
Značka: Heitronic
17,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktický zásuvkový stmievač, ideálny pre stolové lampy Tento stmievač zásuvky bol vyrobený z bieleho plastu. Vďaka svojej integrovanej detskej...

Praktický zásuvkový stmievač, ideálny pre stolové lampy Tento stmievač zásuvky bol vyrobený z bieleho plastu. Vďaka svojej integrovanej detskej poistke nepredstavuje pre najmenších žiadne nebezpečenstvo. Jeho výkon je možné pomocou otočného gombíka regulovať medzi 40 a 300 W. stmieva? je vhodný pre žiarovky a vysokonapäťové halogénové žiarovky. Je to obzvlášť praktické pre stmievanie stolových žiaroviek. – Stupeň krytia IP20 – 230 V, 50 Hz
Tento veľmi žiadaný produkt Zásuvkový stmievač s detskou poistkou ide zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii reostaty! Nájdite si iné produkty zo spomínanej rubriky za super ceny. Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Mrknite na viac osvedčeného tovaru od značky Heitronic. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt Zásuvkový stmievač s detskou poistkou od populárneho výrobcu Heitronic je možné nakúpiť v súčasnosti vo výpredajové akciu! V súčasnosti je k dispozícii za 17,90 EUR.