Závesná lampa Carlton 1, bielo-zlatá, Ø 20,5cm

Biele a zlaté závesné svietidlo Carlton 1 vyrobené z ocele Závesné svietidlo Carlton 1 má abstraktne riešené tienidlo v bielej farbe so zlatými... viac informácií »
Závesná lampa Carlton 1
Značka: EGLO
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biele a zlaté závesné svietidlo Carlton 1 vyrobené z ocele Závesné svietidlo Carlton 1 má abstraktne riešené tienidlo v bielej farbe so zlatými...

Biele a zlaté závesné svietidlo Carlton 1 vyrobené z ocele Závesné svietidlo Carlton 1 má abstraktne riešené tienidlo v bielej farbe so zlatými akcentmi. Vďaka extravagantnému dizajnu sa dá lampa ľahko integrovať do moderného štýlu vybavenia a je tu vynikajúcim pútačom pozornosti. Biele zavesenie žiarovky končí abstraktne navrhnutým tieniacim prvkom vyrobeným z oceľových triesok, cez ktoré je ľahko viditeľná žiarovka. Odrazom zlatého odtieňa sa dosahuje optimálne osvetlenie – a obývací priestor je doplnený vzrušujúcim dizajnovým prvkom.
Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Závesná lampa Carlton 1, bielo-zlatá, máte možnosť nájsť jednoducho na našom webe v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz získate nové produkty v spomínanej sekcii za skvelú cenu! Významný dodávateľ EGLO poskytuje pre svojich zákazníkov špičkový tovar. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené produkty od dodávateľa EGLO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný tovar Závesná lampa Carlton 1, bielo-zlatá, Ø 20,5cm od populárneho výrobcu EGLO môžete nájsť tu teraz práve za outletovú cenu! Práve možno objednať len za 59,90 EUR.