Závesná lampa Carlton, bielo-zlatá Ø 31cm

Grafické závesné svietidlo Carlton v bielej farbe a ružovom zlate Otvorené tienidlo tejto závesnej lampy je zložené akoby z úlomkov ocele. Kombinácia... viac informácií »
Závesná lampa Carlton
Značka: EGLO
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Grafické závesné svietidlo Carlton v bielej farbe a ružovom zlate Otvorené tienidlo tejto závesnej lampy je zložené akoby z úlomkov ocele. Kombinácia...

Grafické závesné svietidlo Carlton v bielej farbe a ružovom zlate Otvorené tienidlo tejto závesnej lampy je zložené akoby z úlomkov ocele. Kombinácia bielej farby na vonkajšej strane a ružového zlata na vnútornej strane spolu s geometrickými prvkami vytvára efektívny dizajn. V závislosti od uhla pohľadu vznikajú rôzne optické dojmy. Okrem toho je tu svetelný efekt vytvorený tvarom. Závesné svietidlo tak vytvára atmosférické akcenty v rôznych miestnostiach, napríklad v priestore na spanie. Pre závesné svietidlo sú k dispozícii rôzne zdroje svetla, napr. LED diódy a úsporné žiarivky. Závesné svietidlo Carlton je tiež v bielej farbe, ktorá zodpovedá vonkajšej farebnej schéme. To isté platí aj pre zásuvku svietidla.
Zaujímavý produkt možno kúpiť v pohode na stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá! Vyhľadajte si výnimočné produkty z tejto sekcie za úplne najnižšiu cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás viac kúskov od značky EGLO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ EGLO vás obohatí o prvotriedny sortiment

Tento dizajnový produkt Závesná lampa Carlton, bielo-zlatá Ø 31cm od výrobcu EGLO je možné zaobstarať zde teraz v bezva akcii. V súčasnosti je k dispozícii za 109,90 EUR.