Závesná lampa Hank s lanovým zavesením, hnedá

Závesné svietidlo Hank s efektívnym zavesením lana Tento originálny model sa vyznačuje charakteristickým hranatým tvarom. Vďaka nápadnej čiernej... viac informácií »
Závesná lampa Hank s lanovým zavesením
Značka: Brilliant
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Hank s efektívnym zavesením lana Tento originálny model sa vyznačuje charakteristickým hranatým tvarom. Vďaka nápadnej čiernej...

Závesné svietidlo Hank s efektívnym zavesením lana Tento originálny model sa vyznačuje charakteristickým hranatým tvarom. Vďaka nápadnej čiernej povrchovej úprave sa závesné svetlo Hank stáva originálnym pútačom pozornosti v každej miestnosti. Ďalším vrcholom je nostalgické zavesenie lana, ktoré dodáva lampe ručne vyrobený, autentický vzhľad. Závesná lampa Hank je primárne vhodná na osvetlenie určitých priestorov, napríklad nad jedálenským stolom alebo kuchynským ostrovom. Ale závesné svietidlo Hank s lankovým zavesením je užitočné aj na chodbe alebo ako druhé svietidlo v priestrannej obývacej izbe.
Tento výnimočný tovar Závesná lampa Hank s lanovým zavesením, hnedá máte možnosť dostať bezstarostne tu u nás v známej rubrike závesné svietidlá. Zaobstarajte si akčné produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca Brilliant vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež viac skvelých produktov od výrobcu Brilliant. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny tovar Závesná lampa Hank s lanovým zavesením, hnedá od renomovaného dodávateľa Brilliant máte možnosť nakúpiť v súčasnosti za výborné peniaze. Teraz len za 54,90 EUR.