Závesná lampa Rope dekoratívne lano 2-plameňová

Závesná lampa Rope s dvoma svetelnými zdrojmi a lanovým závesným systémom Rustikálny zdroj svetla s flexibilnou konštrukciou – to je závesná lampa... viac informácií »
Závesná lampa Rope dekoratívne lano
Značka: Trio Lighting
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Rope s dvoma svetelnými zdrojmi a lanovým závesným systémom Rustikálny zdroj svetla s flexibilnou konštrukciou – to je závesná lampa...

Závesná lampa Rope s dvoma svetelnými zdrojmi a lanovým závesným systémom Rustikálny zdroj svetla s flexibilnou konštrukciou – to je závesná lampa Rope s dvoma svetelnými zdrojmi. Na konzole sa nachádzajú dva závesné systémy v tvare hrubého lana, na konci ktorých sa visí iba jedna objímka E27. Lampu je možné upraviť podľa osobných preferencií, napríklad podľa veľkosti stola, pomocou dvoch lanových vedení, ktoré sa montujú na požadované miesto dodatočne ku konzole na strop. Pretože závesná lampa Rope nemá tienidlá, jej osobitý vzhľad dotvárajú použité žiarovky (nedodávajú sa spolu s lampou). Preto odporúčame použiť tónované žiarovky s viditeľnými optickými vláknami – aj v osobitých tvaroch alebo veľkostiach. Kvalitný a žiadaný tovar získate ešte na webe v populárnej sekcii závesné svietidlá. Pozrite sa na výnimočné produkty z tejto rubriky jednoducho online. Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke viac skvelých kúskov od výrobcu Trio Lighting. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Trio Lighting dlhodobo predáva kvalitné výrobky. A to ešte nie je všetko!

Lacný produkt Závesná lampa Rope dekoratívne lano 2-plameňová od nášho známeho výrobcu Trio Lighting ľahko nájdete tu a teraz práve naozaj výhodne! V súčasnosti je k dispozícii za 59,90 EUR.