Závesné LED svietidlo Arina biele 5-plameňové

Estetická závesná LED lampa Arina s piatimi bielymi kovovými tienidlami a drevenými detailmi Toto závesné LED svietidlo je ideálne pre osvetlenie... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Arina
Značka: Lindby
149,90 EUR169,90 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Estetická závesná LED lampa Arina s piatimi bielymi kovovými tienidlami a drevenými detailmi Toto závesné LED svietidlo je ideálne pre osvetlenie...

Estetická závesná LED lampa Arina s piatimi bielymi kovovými tienidlami a drevenými detailmi Toto závesné LED svietidlo je ideálne pre osvetlenie jedálenského stola, pretože poskytuje plošné, rovnomerné osvetlenie vďaka piatim tienidlám na dĺžke viac než meter. Tienidlá sa smerom nadol rovnomerne rozširujú, zatiaľ čo kovový povrch zabezpečuje, aby svetlo svietilo len nadol, aby cielene osvetľovalo dosku stola. Nízku spotrebu energie možno zabezpečiť taktiež pomocou LED žiaroviek a celkový dizajn pôsobí škandinávsky v tom, že esteticky kombinuje puristický vzhľad s príjemným celkovým vzhľadom a tiež zahŕňa hrejivo pôsobiace drevené prvky.
Veľa obľúbený produkt máte možnosť kúpiť tiež tu na webe umiestnený v rubrike závesné svietidlá! Teraz môžete kúpiť podobné kusy z tejto známej sekcie za najnižšiu cenu.

Kvalitný a lacný produkt Závesné LED svietidlo Arina biele 5-plameňové od spoľahlivého výrobcu Lindby je k dostaniu teraz v ponuke za primerané peniaze! Vo skvelej akcii za 149,90 EUR.