Závesné LED svietidlo Aspen S sivo-mangová 40 cm

Fascinujúce LED závesné svietidlo Aspen S 40 - sivý tienidlo na lampu hore, mango dole Jasný dizajn a príťažlivé farby - tu je horná časť tienidla... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Aspen S
Značka: B.lux
999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Fascinujúce LED závesné svietidlo Aspen S 40 - sivý tienidlo na lampu hore, mango dole Jasný dizajn a príťažlivé farby - tu je horná časť tienidla...

Fascinujúce LED závesné svietidlo Aspen S 40 – sivý tienidlo na lampu hore, mango dole Jasný dizajn a príťažlivé farby – tu je horná časť tienidla navrhnutá v jednoduchej šedej farbe a spodný prvok vo veselom mangu – opticky vynikne LED závesná lampa Aspen S 40. Tento nadčasovo krásny dávkovač svetla funkčne boduje s energeticky účinnou technológiou LED osvetlenia: Teplé biele svetlo je vyžarované priamo nadol, takže je Aspen S 40 ideálny napríklad na atmosférické osvetlenie salónikov alebo na osvetlenie stolov. Perforovaný pásik medzi dvoma prvkami clony poskytuje ďalší atraktívny svetelný efekt. Aspen S 40 je dizajnérsky návrh od Wernera Aisslingera. Nemecký dizajnér sa stal svetoznámym a získal množstvo ocenení za rôzne nábytkové projekty, ako je stolička „Juli Chair“, „Endless Shelf“ alebo „Level 34“ kancelárskeho nábytku. Napríklad s Red Dot Award a Design Award Nemeckej spolkovej republiky, najvyššie oficiálne ocenenie za vynikajúci dizajn v Nemecku od roku 2002 do 2014. Aisslinger sa zaujíma o nové materiály a technológie, z ktorých podľa jeho názoru vychádzajú inovácie, na rozdiel od nedávnej minulosti, v ktorej sa pozornosť sústredila iba na formu. Dizajn Wernera Aisslingera vyrobila neďaleko španielskeho Bilbaa svetelná spoločnosť B.Lux . Od svojho založenia v roku 1980 spoločnosť B.Lux svetelné výtvory od mnohých známych návrhárov. To sa deje na ploche 5 000 m² vo vlastných výrobných zariadeniach. B.Lux znamená kvalitné výrobky, ktoré B.Lux priamym dizajnom a presvedčia vizuálne a funkčne.
Tento kvalitný produkt možno získať bezstarostne na webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z tejto známej kategórie za super ceny.

Obľúbený a akčný produkt Závesné LED svietidlo Aspen S sivo-mangová 40 cm od obľúbenej značky so zárukou kvality B.lux môžete pohodlne kúpiť u nás za úžasnú cenu. Kúpiť teraz za 999,90 EUR.