Závesné LED svietidlo Metropolis dymové sklo 5-pl.

Závesné svietidlo Metropolis LED s piatimi žiarovkami a trendovým tienidlom z dymového skla Pôsobivý dizajn z dymového skla: Závesné svietidlo... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Metropolis dymové
Značka: Brilliant
409,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Metropolis LED s piatimi žiarovkami a trendovým tienidlom z dymového skla Pôsobivý dizajn z dymového skla: Závesné svietidlo...

Závesné svietidlo Metropolis LED s piatimi žiarovkami a trendovým tienidlom z dymového skla Pôsobivý dizajn z dymového skla: Závesné svietidlo Metropolis s 5 žiarovkami má päť kruhových tienidiel v trendovom materiáli z dymového skla, ktoré visia dole do miestnosti v rôznych výškach. Vo vnútri svietia LED zdroje v tvare skrutky, ktoré v kombinácii s trendy odtieňovým materiálom vytvárajú celkový moderný obraz. Okrem toho je možné LED diódy stlmiť pomocou technológie EasyDim pomocou spínača bežného osvetlenia – bez akýchkoľvek ďalších externých stmieva?. Musíte len rýchlo vypnúť-zapnúť a svetlo sa automaticky stlmí od 100% do 10%. Ak na požadovanom jasu znova rýchlo stlačíte OFF-ON, požadovaný jas sa zachová až do nasledujúceho zapnutia. Závesné LED svietidlo Metropolis s piatimi svetelnými zdrojmi je obzvlášť pôsobivý prvok miestnosti a prichádza si na svoje napríklad v obývacej izbe, ale aj v spálni. Teplé biele svetlo a moderný dizajn s elegantnými odtieňmi z dymového skla podčiarkujú domácu atmosféru. Vďaka výškovej nastaviteľnosti je flexibilný pri polohovaní. Tento obľúbený produkt Závesné LED svietidlo Metropolis dymové sklo 5-pl. možno zaobstarať bezprostredne na našich stránkach v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť kvalitné výrobky z tejto obľúbenej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Predná značka Brilliant dodáva svojim zákazníkom top tovar. Nebojte, máme toho viac, máme aj v ponuke viac skvelých kúskov od dodávateľa Brilliant. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený tovar Závesné LED svietidlo Metropolis dymové sklo 5-pl. pochádzajúce od značky Brilliant ide zaobstarať u nás teraz za priaznivú cenu. Ceny od 409,90 EUR.